Monis II Bielowy - Sokół Siedliska Bogusz
Dodane przez Administrator dnia Maj 15 2013 18:48:23


LKS
Monis
Bielowy

19.maj.2013r
Bielowy


Mecz godz - 15:00
zbiórka godz - 14:00


Sokół
Siedliska
Bogusza

-
-

1:9
Zdjęcia z Meczu

Szewczyk.K - x4
Potyrała.M - x2
Tarnopolski.P
Pociask.Ł
Zieliński.JTakiego wyniku Sokoła Siedliska Bogusz nie pamiętają zapewne najstarsi sympatycy tego zespołu, który w niedzielę aż 9:1 rozgromił rezerwy Monisu Bielowy/Strzegocice. Jeszcze do przerwy jednobramkowe prowadzenie po golu Szewczyka nie zwiastowało pogromu.
Nadspodziewanie dobrze spisują się na wiosnę zawodnicy Sokoła. W ostatnich meczach notują same zwycięstwa, a najcenniejszym niewątpliwie była wygrana z wiceliderem LKS Nagoszyn.
Od sześciu spotkań gracze z Siedlisk są niepokonani - a ostatnie pięć meczów z rzędu to wygrane. Niedzielny mecz z Monisem II nie należał do najtrudniejszych, bowiem zespół gospodarzy przystąpił do spotkania w mocno odmłodzonym składzie. Nie zmienia to jednak faktu, że przyjezdni popisali się doskonałą skutecznością, kończąc zawody ze zdobyczą 9 bramek na koncie.


W zespole Sokoła występują m.in. były obrońca Brzostowianki Brzostek, Karol Staniszewski, a także grający poprzednio w zespole juniorów Rzemieślnika Michał Białas.Dotychczasowa postawa Sokoła daje temu zespołowi wysokie, piąte miejsce w tabeli Klasy B gr. II przy takiej samej liczbie punktów co Jamnica Dulcza Wielka i LKS Wiewiórka. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze kilka kolejek, podczas których - jeśli utrzymają obecną formę - zawodnicy z Siedlisk powalczą o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.


Klasa B gr. II:


Monis II Bielowy/Strzegocice - Sokół Siedliska Bogusz 1:9 (0:1)
Gole: Mroczek - Szewczyk J. (x4), Potyrała (x2), Tarnopolski, Pociask M., Zieliński


Sokół: Białas M. - Staniszewski, Szewczyk T., Bielecki, Pociask M. (77. Pociask R.), Białas R. (46. Podraza), Nowak, Szafran (83. Zieliński), Źwięk, (70. Tarnopolski), Potyrała, (73. Pociask A.), Szewczyk.


Sędziował: Jakub Dybowski (KS Dębica)

źródła pochodzenia newsa - www.futboldebicki.pl.


Przeprowadzona SONDA przed meczowa wskazywała ze 75% waszych głosów była za zwycięstwem SOKOŁA .

Już w najbliższa niedziele na własnym boisku będziemy gościć bardzo dobrze grającą drużynę za tzw. miedzy LKS Jodłowa mecz w Siedliskach Bogusz o godzinie 11:00 serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!